Tip na darček pre starých rodičov

16 december 2020

Rozmýšľate, aký darček by potešil vašich starých rodičov? Vhodné je niečo užitočné aj praktické. Vybrať taký darček pre seniorov môže byť celkom oriešok. Podľa ich slov, všetko majú, nič nepotrebujú, no vy ich predsa môžete potešiť aspoň maličkosťou. V súčasnej situácii treba myslieť predovšetkým na zdravie a bezpečie.

Zakúpením darčekovej poukážky na prepravné služby od spoločnosti Senior Sanitka zabezpečíte starým rodičom individuálnu a bezpečnú prepravu či už k lekárovi, do obchodu alebo na rôzne úrady. Súčasťou prepravnej služby je aj mnohokrát potrebná asistencia - pomoc s nastupovaním, odprevadením alebo odnosom tašiek.

Vďaka službe Senior Sanitka budete mať istotu, že pri aktuálnej situácii vaši starí rodičia nemusia cestovať mestskou hromadnou dopravou alebo nosiť tašky z obchodu. Opatrujte svojich starých rodičov vďaka darčekovej poukážke a doprajte im pohodlnú a bezpečnú prepravu, kamkoľvek to budú potrebovať. Nemusíte nikam chodiť, poukážku viete zakúpiť z pohodlia domova prostredníctvom online objednávky alebo telefonicky na čísle 0907212797. Poukážku posielame poštou alebo vám ju doručíme osobne.

Rozhovor so zákazníkmi, ktorí využívajú prepravnú službu

Samozrejme máme auto na prepravu, ktoré spĺňa všetky bezpečnostné štandardy a je našim klientom prispôsobené. Je veľké a priestranné, čo poskytuje pohodlie, chceme, aby sa tam ľudia cítili dobre. Taktiež je vyvýšené a má posuvné dvere, aby  sa uľahčil nástup a výstup. V prípade potreby máme tiež k dispozícii na zapožičanie invalidný vozík, barly, ale aj autosedačku či podsedák pre mamičky s deťmi“, hovorí prevádzkovateľka služby Andrea Štuberová.

Boli ste spokojní?

Našim cieľom je zabezpečiť maximálny komfort pri prevoze klienta, podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.

Prevádzkovateľ služby

Stanovište pri lekárni Beatrix